REZULTATE CONCURSURI SI OLIMPIADE SCOLARE AN SCOLAR 2012-2013
Nr crt  Nume si prenume Clasa  Punctaj/ Clasament  Denumire concurs  Etapa 
1 Busch Melanie  IB diploma Cangurasul Matematician
2 Ciulei Stefania  IB diploma Cangurasul Matematician
3 Negoita Monica  IB diploma Cangurasul Matematician
4 Oancea Antonia Dora  IB diploma Cangurasul Matematician
5 Sabau Bianca Sophia  IB diploma Cangurasul Matematician
6 Tarta Emil  IB diploma Cangurasul Matematician
7 Vilcan Adrian  IB diploma Cangurasul Matematician
8 Al Hussein Hamida  a XI-a 141 pct cangurul de limba engleza
9 Albu Vlad Andrei  a IV-a 156,25 pct cangurul de limba engleza
10 Azamfirei Razvan  a X-a 166 pct cangurul de limba engleza
11 Azoitei Antonio  a III-a 136,25 pct cangurul de limba engleza
12 Baciu Naomi  a VI-a 75,25 pct cangurul de limba engleza
13 Beian Alexandru  a IV-a 97,5 pct cangurul de limba engleza
14 Boca David Victor  a IV-a 125 pct cangurul de limba engleza
15 Caltea Ana Alexia  a VI-a 125 pct cangurul de limba engleza
16 Capalna Meda  a VI-a 128,25 pct cangurul de limba engleza
17 Chiciudean Andreea a a IV-a 145 pct cangurul de limba engleza
18 Chiriac Rares  a VII-a 148,25 pct cangurul de limba engleza
19 Cidam Talia  a V-a 86,5 pct cangurul de limba engleza
20 Codarcea Tudor  a VII-a 169,75 pct cangurul de limba engleza
21 Coman Dragos  a V-a 77,5 pct cangurul de limba engleza
22 Costea Mara  a IV-a 137,5 pct cangurul de limba engleza
23 Dan Mihnea  a IV-a 123,75 pct cangurul de limba engleza
24 Dogariu Andrei  a III-a 155 pct cangurul de limba engleza
25 Fazakas Ariana  a V-a 93,25 pct cangurul de limba engleza
26 Fazakas Roland  a VII-a 147 pct cangurul de limba engleza
27 Galdea David  a V-a 110.75 pct cangurul de limba engleza
28 Galdea Sonia  a III-a 140 pct cangurul de limba engleza
29 Ganea Alex  a IV-a 156,25 pct cangurul de limba engleza
30 Gorea Maria Cristina  a IV-a 116,25 pct cangurul de limba engleza
31 Hernandez Maria  a IV-a 120 pc cangurul de limba engleza
32 Ionescu Amalia  a V-a 93,5 pct cangurul de limba engleza
33 Lungu Sara a III-a 125 pct cangurul de limba engleza
34 Moldovanu Carla  a IV-a 128,75 pc cangurul de limba engleza
35 Moldovanu Robert  a VI-a 125,75 pct cangurul de limba engleza
36 Molnar Stefan a III-a 103,75 pct cangurul de limba engleza
37 Nicoara Vlad  a III-a 140 pct cangurul de limba engleza
38 Purcar David  a VI-a 151 pct cangurul de limba engleza
39 Rahimi Sabina  a IV-a 116,25 pct cangurul de limba engleza
40 Sampalean Ovidiu  a VII-a 144,25 pct cangurul de limba engleza
41 Sichim Lorena  a III-a 133,75 pct cangurul de limba engleza
42 Sorlea Alesandro  a IV-a 135 pct cangurul de limba engleza
43 Stefureac Paul  a VII-a 176 pct cangurul de limba engleza
44 Voaides Sara  a VI-a 159 pct cangurul de limba engleza
45 Albu Vlad Andrei a IV-a 75 pct cangurul de matematica
46 Azamfirei Razvan a X-a 76 pct cangurul de matematica
47 Baciu Naomi a VI-a 38,75 pct cangurul de matematica
48 Beian Alexandru a IV-a 76,25 pct cangurul de matematica
49 Boca David Victor a IV-a 61 pct cangurul de matematica
50 Chiciudean Andreea a IV-a 71,25 pct cangurul de matematica
51 Codarcea Tudor a VII-a 88 pct cangurul de matematica
52 Costea Iulia Ana a VI-a 63,75 pct cangurul de matematica
53 Costea Mara a IV-a 82,5 pct cangurul de matematica
54 Dan Mihnea a IV-a 62,25 pct cangurul de matematica
55 Fazakas Roland a VII-a 59,75 pct cangurul de matematica
56 Galdea David a V-a 66,75 pct cangurul de matematica
57 Ganea Alex a IV-a 84,75 pct cangurul de matematica
58 Gorea Maria Cristina a IV-a 66 pct cangurul de matematica
59 Ionescu Amalia a V-a 46,25 pct cangurul de matematica
60 Moldovanu Carla a IV-a 87,5 pct cangurul de matematica
61 Moldovanu Robert a VI-a 86,75 pct cangurul de matematica
62 Movila Iulia a V-a 38 pct cangurul de matematica
63 Olah Campean Karina a V-a 58,25 pct cangurul de matematica
64 Oltean Voica Ioana a VII-a 37,5 pct cangurul de matematica
65 Panta Gabriela a IV-a 72,25 pct cangurul de matematica
66 Sampalean Ovidiu a VII-a 86,25 pct cangurul de matematica
67 Sas Filip a IV-a 70 pct cangurul de matematica
68 Sissons Joshua a VI-a 72,5 pct cangurul de matematica
69 Sorlea Alessandro a IV-a 76,75 pct cangurul de matematica
70 Suteu Alex Emanuel a VII-a 57 pct cangurul de matematica
71 Suteu Anda a V-a 80,75 pct cangurul de matematica
72 Al Saqqa Rami a IV-a bine cangurul limba romana
73 Albu Vlad Andrei a IV-a excelent cangurul limba romana
74 Baciu Lucian I A foarte bine cangurul limba romana
75 Beian Alexandru a IV-a excelent cangurul limba romana
76 Beian Mara I A excelent cangurul limba romana
77 Bian Carla a II-a excelent cangurul limba romana
78 Blaga Cezara I B excelent cangurul limba romana
79 Boca Cezar I A excelent cangurul limba romana
80 Bolmadar Cristina a IV-a excelent cangurul limba romana
81 Bolmadar Iliuta I B excelent cangurul limba romana
82 Budisca vIctor a II-a excelent cangurul limba romana
83 Busch Melanie Lorena I A excelent cangurul limba romana
84 Ciulei Stefania I B excelent cangurul limba romana
85 Crisan Bianca a II-a excelent cangurul limba romana
86 Farcas Ilinca a II-a excelent cangurul limba romana
87 Festeu Karina a II-a excelent cangurul limba romana
88 Fodor Robert I B excelent cangurul limba romana
89 Griesser Maria a II-a excelent cangurul limba romana
90 Hernandez Maria a IV-a excelent cangurul limba romana
91 Irimie Bogdan a II-a excelent cangurul limba romana
92 Mish Adrian I B foarte bine cangurul limba romana
93 Moldovanu Carla a IV-a excelent cangurul limba romana
94 Molnar Stefan Alexandru a III-a excelent cangurul limba romana
95 Napolitano Antonio I A excelent cangurul limba romana
96 Negoita Monica I B excelent cangurul limba romana
97 Negrea Alexandru a II-a excelent cangurul limba romana
98 Nicolau Mihalis a II-a excelent cangurul limba romana
99 Oancea Antonia I B excelent cangurul limba romana
100 Panta Gabriela a IV-a excelent cangurul limba romana
101 Procopie Luca I B excelent cangurul limba romana
102 Sabau Sophia I B excelent cangurul limba romana
103 Sampalean Sorin a III-a excelent cangurul limba romana
104 Sas Elisa Beatrice a II-a excelent cangurul limba romana
105 Sichim Lorena a III-a excelent cangurul limba romana
106 Sorlea Alessandro a IV-a excelent cangurul limba romana
107 Szasz Eric a III-a excelent cangurul limba romana
108 Tarta Emil I B excelent cangurul limba romana
109 Toth Darius a II-a excelent cangurul limba romana
110 Tudor Nina I B excelent cangurul limba romana
111 Vas Andrei a II-a excelent cangurul limba romana
112 Vilcan Adrian I B excelent cangurul limba romana
113 Al Hussein Yasmin a III-a excelent cangurul limba romana
114 Azoitei Antonio a III-a excelent cangurul limba romana
115 Benyovski Alexandru a III-a excelent cangurul limba romana
116 Boca David Victor a IV-a excelent cangurul limba romana
117 Chiorean Teodora a IV-a foarte bine cangurul limba romana
118 Costea Mara a IV-a excelent cangurul limba romana
119 Dan Mihnea a IV-a excelent cangurul limba romana
120 Gorea Maria Cristina a IV-a excelent cangurul limba romana
121 Malau Anda a II-a excelent cangurul limba romana
122 Nicoara Vlad a III-a excelent cangurul limba romana
123 Rahimi Sabina a IV-a excelent cangurul limba romana
124 Sas Filip a IV-a excelent cangurul limba romana
125 Szabo David a II-a excelent cangurul limba romana
126 Vigneau Thomas a III-a foarte bine cangurul limba romana
127 Voaides Sara a VI-a proba nationala de baraj, premiul II cangurul lingvistic
128 Sampalean Ovidiu  a VII-a concursul cangurul lingvistic sectiunea engleza-germana
129 Purcar David  a VI-a mentiune II concursul interjudetean de matematica „Alexandru Papiu Ilarian”
130 Purcar David  a VI-a mentiune speciala concursul interjudetean de matematica si informatica „Grigore Moisil”, sectiunea Matematica
131 Purcar David  a VI-a premiul III concursul international de matematica Geller David
132 Codarcea Tudor a VII-a mentiune V faza judeteana Olimpiada de Engleza
133 Sampalean Ovidiu  a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie  la limba si literatura romana etapa I
134 Sampalean Ovidiu  a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie  la limba si literatura romana etapa II
135 Chiriac Rares a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa  I
136 Albu Vlad Andrei a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
137 Boca David a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
138 Dogariu Andrei a III-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
139 Fazakas Ariana a V-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
140 Galdea Sonia a III-a clasament natioanal, locul III Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
141 Gorea Maria Cristina a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
142 Hernandez Maria a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
143 Lungu Sara a III-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
144 Moldovanu Carla a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
145 Sichim Lorena a III-a clasament national, locul III Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
146 Capalna Meda a VI-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
147 Crisan Bianca a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
148 Galdea David a V-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
149 Grisser Maria a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
150 Ionescu Amalia a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
151 Olah Campean Karina a V-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
152 Purcar David a VI-a clasament national Locul I Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
153 Varga Eric a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa I
154 Albu Vlad Andrei a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
155 Boca David a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
156 Crisan Bianca a II-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
157 Galdea Sonia a III-a clasament national, locul II Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
158 Galdea Stefana a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
159 Gorea Maria Cristina a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
160 Griesser Maria a II-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
161 Hernandez Maria a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
162 Ionescu Amalia a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
163 Lungu Sara a III-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
164 Moldovanu Carla a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
165 Rahimi Sanea a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
166 Sichim Lorena a III-a clasament national, locul II Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
167 Varga Eric a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
168 Codarcea Tudor a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
169 Costea Mara a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
170 Duran Bianca a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
171 Fazakas Ariana a V-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
172 Fazakas Roland a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
173 Galdea David a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
174 Jelezniac Bianca a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
175 Olah Campean Karina a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba engleza etapa II
176 Codarcea Tudor  a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa I
177 Albu Vlad Andrei  a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
178 Baciu Naomi  a VI-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
179 Bordos Stefana   a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
180 Budisca Victor  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
181 Capilna Meda  a VI-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
182 Cetina Dan Sebastian   a VIII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
183 Costea Iulia  a VI-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
184 Costea Mara  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
185 Duran Bianca  a VIII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
186 Farcas Ilinca  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
187 Fazakas Ariana  a V-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
188 Gorea Maria Cristina  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
189 Grisser Maria  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
190 Ionescu Amalia  a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
191 Irimie Bogdan  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
192 Jelezniac Bianca  a VII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
193 Malau Anda  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
194 Moldovanu Carla  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
195 Moldovanu Robert  a VI-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
196 Nistor Andreea  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
197 Olah Campean Karina  a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
198 Panta Mailat Gabriela  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
199 Purcar David  a VI-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
200 Sampalean Ovidiu  a VIII-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
201 Sampalean Sorin  a III-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
202 Santa Iasmina  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
203 Szabo Ervin  a VIII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
204 Toth Darius  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa II
205 Albu Vlad Andrei  a IV-a 82 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
206 Albu Vlad Andrei  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
207 Boca David  a IV-a 67 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
208 Boca David  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
209 Budisca Victor  a II-a 87 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
210 Caltea Ana  a VI-a 74 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
211 Caltea Ana  a VI-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
212 Capilna Meda  a VI-a 77 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
213 Chiorean Teodora  a IV-a 62 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
214 Chiorean Teodora  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
215 Chiriac Rares  a VII-a 74 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
216 Chiriac Rares  a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
217 Costea Mara  a IV-a 89 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
218 Costea Mara  a IV-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
219 Crisan Erika Bianca  a II-a 90 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
220 Crisan Erika Bianca  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
221 Duran Bianca  a VII-a 56 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
222 Duran Bianca  a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
223 Galdea Stefana  a VII-a 67 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
224 Gorea Maria Cristina  a IV-a 91 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
225 Gorea Maria Cristina  a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
226 Grisser Maria  a II-a 78 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
227 Grisser Maria  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
228 Gros Alexandra Daiana  a VI-a 73 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
229 Gros Alexandra Daiana  a VI-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
230 Jelezniac Bianca  a VII-a 83 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
231 Jelezniac Bianca  a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
232 Malau Anda  a II-a 86 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
233 Malau Anda  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
234 Nistor Andreea  a VIII-a 66 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
235 Nistor Andreeea  a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
236 Olah Campean Karina  a V-a 91 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
237 Olah Campean Karina  a V-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
238 Santa Iasmina  a VIII-a 68 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
239 Santa Iasmina  a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
240 Toth Darius  a II-a 87 pct Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
241 Toth Darius  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
242 Budisca Victor  a II-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
243 Galdea Stefana  a VII-a diploma de participare Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la limba si literatura romana etapa III
244 Gorea Maria Cristina  a IV-a locul III Nastasescu concursul national de evaluare in educatie la matematica etapa II
245 Gorea Maria Cristina  a IV-a clasament judetean Nastasescu concursul national de evaluare in educatie limba si literatura romana etapa III
246 Purcar David  a VI-a mentiune Nastasescu concursul national de matematica Lumina Math
247 Moldovanu Robert  IB 80 pct Nastasescu Fizica etapa II
248 Codarcea Tudor  a VII-a mentiune V olimpiada de limba engleza, faza judeteana
249 Olah Campean Karina  a V-a premiul II olimpiada de limba, comunicare si lit romana
250 Fazakas Ariana  a V-a olimpiada de matematica etapa locala
251 Fazakas Roland  a VII-a olimpiada de matematica etapa locala
252 Galdea David  a V-a olimpiada de matematica etapa locala
253 Purcar David  a VI-a olimpiada de matematica etapa locala
254 Sampalean Ovidiu  a VII-a olimpiada de matematica etapa locala
255 Codarcea Tudor  a VII-a mentiune olimpiada judeteana de educatie tehnologica
256 Purcar David  a VI-a brevet – medalie de bronz olimpiada nationala de matematica
257 Azamfirei Razvan a X-a 240 pct povestile cangurului
258 Baciu Naomi a VI-a 138,75 pct povestile cangurului
259 Busch Melanie  IB participare Povestile Cangurului
260 Caltea Ana Alexia a VI-a 151 pct povestile cangurului
261 Capalna Meda a VI-a 168 pct povestile cangurului
262 Coman Dragos a V-a 137,75 pct povestile cangurului
263 Costea Iulia a VI-a 146 pct povestile cangurului
264 Fazakas Roland a VII-a 178 pct povestile cangurului
265 Lepadat Daniela a VI-a 79 pct povestile cangurului
266 Mish Dionis Adrian  IB Povestile Cangurului
267 Negoita Monica  IB Povestile Cangurului
268 Oancea Antonia Dora  IB participare Povestile Cangurului
269 Olah Campean Karina a V-a 171,25 pct povestile cangurului
270 Purcar David a VI-a 191 pct povestile cangurului
271 Sabau Bianca Sophia  IB participare Povestile Cangurului
272 Tarta Emil  IB participare Povestile Cangurului
273 Vilcan Adrian  IB participare Povestile Cangurului
274 Szasz Rafaela Riana grupa mare mentiune Sanatosi si Voinici
275 Ionescu Amalia a V-a etapa zonala 100 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
276 Olah Campean Karina a V-a etapa zonala 100 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
277 Fazakas Andreea a V-a etapa zonala 89 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
278 Purcar David a VI-a etapa zonala 110 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
279 Gros Alexandra Daiana a VI-a etapa zonala 85 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
280 Oltean Voica Ioana a VII-a etapa zonala 100 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
281 Codarcea Tudor a VII-a etapa zonala 98 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
282 Jelezniac Bianca a VII-a etapa zonala 97 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
283 Chiriac Rares a VII-a etapa zonala 94 pct Concursul de Limba, Comunicare si Literatura Romana
284 Olah Campean Karina a V-a etapa judeteana – loc II Olimpiada de Limba, Comunicare si literatura romana
285 Ionescu Amalia a V-a etapa judetana, 86 pct
286 Purcar David a VI-a etapa judeteana 108 pct Olimpiada de Limba, Comunicare si literatura romana
287 Chiriac Rares a VII-a etapa judeteana 93 pct Olimpiada de Limba, Comunicare si literatura romana
288 Codarcea Tudor a VII-a etapa judeteana 87 pct Olimpiada de Limba, Comunicare si literatura romana
289 Oltean Voica Ioana a VII-a etapa judeteana 85 pct Olimpiada de Limba, Comunicare si literatura romana
290 Jelezniac Bianca a VII-a etapa judeteana 82 pct Olimpiada de Limba, Comunicare si literatura romana
291 Galdea David a V-a etapa locala, 20 pct Olimpiada de matematica
292 Fazakas Ariana a V-a etpa locala , 13 pct Olimpiada de matematica
293 Purcar David a VI-a etapa locala, 27 pct Olimpiada de matematica
294 Sampalean Ovidiu a VII-a etapa locala, 15 pct Olimpiada de matematica
295 Fazakas Roland a VII-a etapa locala, 12 pct Olimpiada de matematica