// Bottom Copyright text :

Ai așteptat cu nerăbdare momentul în care ai devenit mămică, Simți din plin schimbările care se petrec în viața ta. Te simți copleșită de iubire și lumea ți se pare brusc mai frumoasă și mai plină de sens,… dar te trezești într-o bună zi că te doboară o epuizare care nici nu știi de unde vine. Simți deodată că nu mai ai timp pentru nimic altceva decât pentru copilul tău și asta îți dă o stare de tensiune care poate să crească de la o zi la alta…

Realitatea este că timpul tău are acum altă valoare și va trebui să înveți să te descurci cu ea pentru tot restul vieții. Ți s-au schimbat prioritățile și în mod cert, ești acum mult mai ocupată ca înainte,

Trăiește prezentul, bucură-te de el! Nopțile nedormite, cearcănele dobândite, coafura rebelă, îngrijorarea că trebuie să te întorci la serviciu nu fac decât să te epuizeze.

Pentru toate există un remediu!

Îți venim în ajutor! Grădinița Omega înscrie copilași care au împlinit vârsta de 2 ani!