Înscriere an școlar 2022 – 2023, TÂRGU MUREȘ

Înscrierea în anul școlar 2022-2023 pentru copiii din afara unității noastre școlare se face numai în urma unui interviu.

Pentru înscriere urmați pașii de mai jos:

  1. Descarcati documentul ACORD pentru NIVELUL PREȘCOLAR/ PRIMAR/ GIMNAZIAL, îl completati, apoi îl trimiteti pe adresa office@scoalaomega.ro; odată cu documentul „ACORD” vă rugăm să trimiteti pe aceeasi adresa de e-mail:
   – certificatul de naștere al copilului
   cărtile de identitate ale părintilor
   certificatul de căsătorie al părinților
  2. Completați cu atenție Formularul de înscriere dacă vă înscrieți la grupa mică, clasa pregătitoare, clasa a V-a sau vă înscrieți pentru prima dată la Școala  Gimnazială „Omega” indiferent de nivel/grupă/clasă.
  3. Completați cu atenție Formularul de reînscriere dacă în anul școlar 2021-2022 ați fost înscriși la Școala Gimnazială „Omega” si vă reînscrieți la grupa: mică, mijlocie, mare sau clasa: I, a II-a, a III-a, a IV-a, a VI-a, a VII-a, a VIII-a